چک کردن کاربران مخفی در یاهو مسنجر
زمان کنونی: 07-29-2014, 08:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MSZN
آخرین ارسال: MSZN
پاسخ: 0
بازدید: 908

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چک کردن کاربران مخفی در یاهو مسنجر

نویسنده پیام
هوادار عاشق
مشاور ارشد

وضعيت : غایب
اعتبار: 977
گروه شما : مشاور ارشد

دلنوشته منفریاد از این عمر سبک ، زنهار از این خواب گران

حالت من

سپاس هاي من
16628 بار تشکر شده در 4248 پست

ارسال: #1
flowlove چک کردن کاربران مخفی در یاهو مسنجر
سلام رفقا 10 دلم واستون تنگیده بود 18
از طریق این لینک میتونید دوستاتون که به صورت مخفی اومدن رو گیر بندازید 9

مهمان عزیز شما در تالار عضو نیستید برای همین نمیتوانید از امکانات کامل استفاده کنید و از لینک ها استفاده کنید اینجا کلیک کنید و ثبت نام کنید تا لینک ها را مشاهده کنید
امضایMSZN:

Love Senior Managers Group
Love
مهمان عزیز شما در تالار عضو نیستید برای همین نمیتوانید از امکانات کامل استفاده کنید و از لینک ها استفاده کنید اینجا کلیک کنید و ثبت نام کنید تا لینک ها را مشاهده کنید
02-28-2012 08:03 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده از Arash nilufar72 SOHEIL Benyamin_48 M A M A D فاطــمـــــه بـــــانـــــو wOLF
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
محسن یگانه در« ۲۳اردیبهشت سال۱۳۶۴»در شهر گنبد کاووس متولد شد. محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی با نام نشکن دلمو با ترانه سرایی و آهنگسازی خودش اجرا کرد موفقیت این آهنگ نوید یک خواننده پرانرژی و با استعداد را می‌داد
وی 3 آلبوم مجاز با نام های " نفس های بی هدف " " رگ خواب " " حباب " منتشر کرده است .
4 تک آهنگ اخیر محسن یگانه عبارت اند از = یه هفته به عید - امروز تولد منه - خستم - خیابونا
سایت و انجمن هوادارن محسن یگانه یکی از اولین وبگاه هایی با موضوع محسن یگانه میباشد که 4 سال پیش یعنی در تاریخ 28/3/1388 تاسیس شد
سایت رسمی هوادارن محسن یگانه در این چند سال اخیر با مشکلات زیادی مواجه شد که به خواست خدا برطرف گردید ...
ما مفتخریم که با شما هوادارن عزیز در 4 سال اخیر همراه بودیم .